Zielona Polana – Komfort i bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich bliskich

Osiedle Zielona Polana składa się z kilkunastu budynków mieszkalnych z garażami podziemnymi i naziemnymi, z infrastrukturą techniczną i rekreacyjną, z ogródkami oraz strefami wypoczynku.

Początek historii Zielonej Polany miał miejsce w 2008 roku, kiedy rozpoczęta została budowa pierwszego budynku (Bunscha 20). Od samego początku naszym celem było przygotowanie i realizacja funkcjonalnego i nowoczesnego Osiedla Zielona Polana przy ul. Federowicza oraz przy ul. K.Bunscha w Krakowie. Naszymi najważniejszymi atutami, które wyróżniają nas spośród konkurencji to uczciwość, solidność, profesjonalizm i rzetelność. Kluczowe jest dla nas przygotowanie budynków opartych o nowoczesne rozwiązania technologiczne z dużą dbałością o każdy element procesu budowlanego i prawnego. Mieszkania cieszą się dużym uznaniem nabywców, którzy wracają do nas kupując kolejne mieszkania lub polecając Zieloną Polanę swoim bliskim i znajomym. 

Dobry wybór to inwestycja w przyszłość.

Dotychczas zaprojektowaliśmy, zrealizowaliśmy, oddaliśmy do użytkowania oraz przekazaliśmy mieszkańcom:

- Zespół Zabudowy B (ul. K. Bunscha 20),

- Zespół Zabudowy A (ul. K. Bunscha 24),

- Zespół Zabudowy D (ul. K. Bunscha 26),

- Zespół Zabudowy E (ul. Federowicza nr 27, 29, 31, 33 i 35), Zespół Zabudowy F (ul. K. Bunscha  nr 8, 10, 12 i 14) i Zespół Zabudowy C (ul. K. Bunscha  nr 22). To już całe Osiedle Zielona Polana.

Dziękujemy i pozdrawiamy