Centrum Krakowa, Kampus UJ, Tyniec, obwodnica Krakowa A4, praca, tereny spacerowe i rekreacyjne, zieleń – wszystko na wyciągnięcie ręki.


Przy planowaniu oraz projektowaniu nowej inwestycji kluczowym czynnikiem jest jej lokalizacja. W roku 2006 Zielona Polana podjęła decyzję o realizacji nowoczesnego osiedla mieszkaniowego przy ul. Karola Bunscha w Krakowie.

O wyborze lokalizacji dla Osiedla Zielona Polana zdecydowały potencjał i prognozy rozwoju Ruczaju w wieloletniej perspektywie. Dzisiaj już wiemy, że była to trafna decyzja, a nasza wizja potwierdza się wśród Klientów, konkurencyjnych firm deweloperskich i inwestorów komercyjnych.

Osiedle Zielona Polana w Krakowie powstaje w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Krakowa. W bliskim sąsiedztwie Zielonej Polany znajdą Państwo szkoły, przedszkola, sklepy oraz miejsca użyteczności publicznej. Dzięki temu Zielona Polana jest idealnym miejscem zarówno do pracy, jak i odpoczynku. Sercem tętniącej życiem nowej dzielnicy Ruczaj jest systematycznie rozbudowywany Campus Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz istniejące i nowo realizowane centrum biznesowe Krakowa, zapewniające zatrudnienie zarówno wysoko wykwalifikowanej kadrze zawodowej, jak i szeregowym pracownikom.

Infrastruktura komunikacyjna daje możliwości szybkiego dotarcia do centrum Krakowa i sprawia, że „cały świat” jest na wyciągnięcie ręki. Drogi, ścieżki rowerowe, autostrada A4, pętla tramwajowo - autobusowa, parkingi, przystanki autobusowe, lotnisko Kraków Balice - wszystkie te udogodnienia pozwalają na sprawną i szybką komunikacje.

Niekwestionowanym atutem lokalizacji jest bliskość terenów zielonych oraz spacerowych. Położone niedaleko obiekty sportowe (basen, stadnina koni, siłownia) sprzyjają rekreacji i aktywnemu spędzaniu czasu. Takich miejsc w Krakowie jest już niewiele, a sąsiedztwo z zabudową jednorodzinną tworzy niepowtarzalną atmosferę, która pozwoli znaleźć spokój i szczęście dla siebie i całej rodziny.

Biorąc pod uwagę wymienione zalety, Osiedle Zielona Polana jest doskonałym miejscem do zakupu mieszkania również w celach inwestycyjnych. Bliskość firm działających w branży nowych technologii, jak i Uniwersytetu Jagiellońskiego zapewnia stabilny i dochodowy wynajem mieszkania.

Chcesz już dziś przekonać się, że Zielona Polana to Twoje miejsce na mapie Krakowa?

Wybór dobrej lokalizacji to inwestycja w przyszłość.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Zielona Polana